Телепрограма на 27 січня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
5:00 "ТСН. Тиждень".
Новий канал
5:00 Абзац!
6:00 Абзац!
7:10 Kids' Time. М/с "Лунтик і його друзі".
8:00 Т/с "Бібліотекарі".
11:00 М/ф "Хранителі снів".
13:00 Х/ф "Син дракона".
16:50 Х/ф "13-й район: Ультиматум".
18:50 Х/ф "Знамення".
21:00 Х/ф "Явище".
22:50 Х/ф "Похмурі небеса".
0:50 Служба розшуку дітей.
0:55 Зона ночі.
4:20 Абзац!
2+2
5:30 Телемагазин.
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 Мультфільм.
6:30 "Top Shop".
7:40 "ТіВі Абетка".
7:50 М/с "Земля до початку часів".
8:35 "Дай лапу".
8:45 Х/ф "Дихай заради нас".
11:00 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 4-7 с.
14:30 "Орел і Решка. Навколо світу".
17:25 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 8 і 9 с.
19:10 "Орел і Решка. Морський сезон".
22:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
0:00 Х/ф "Він і Вона".
2:10 Х/ф "Дихай заради нас".
4:20 "Нічне життя".
ТЕТ
5:35 Український мультфільм.
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:00 Х/ф "Свинопас".
9:10 Х/ф "Біла змія".
10:55 Х/ф "Проти природи: Велика подорож слонів".
12:35 Х/ф "Проти природи 2. Вижити в Серенгеті".
14:15 Х/ф "Поспішай кохати".
16:15 Х/ф "Прекрасні створіння".
18:30 Х/ф "Леон-кілер".
20:30 Х/ф "Післязавтра".
22:50 Х/ф "День, коли Земля зупинилась".
0:50 Сімейка У.
2:30 17+.
3:00 Т/с "Домашній арешт", 40 с.
3:30 Т/с "Віталька".
Інтер
5:00 "Top Shop".
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Майстри ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Квадратний метр.
10:30 Удачний проект.
11:20 Квартирне питання.
12:10 Корисні поради.
16:00 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
17:30 Удачний проект.
19:30 Квартирне питання.
20:20 Дачна відповідь.
21:10 Зіркові долі.
23:00 Удачний проект.
0:40 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 Мультфільми.
Прямий
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
UA: ПЕРШИЙ
5:00 Новини.
5:25 Спільно.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Майстерня Бібі".
6:20 "ТіВі Абетка".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "ТіВі Абетка".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
13:50 М/с "Сонік Бум".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Майстерня Бібі".
15:30 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:40 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
20:00 М/ф "За дев'ятьма морями".
21:30 М/с "Пригоди Мауглі".
22:30 М/с "Октонавти".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Fox Life
5:00 Т/с "Касл", 3 сезон, 20 с. "Кусок смерти".
5:40 Т/с "Благослови этот бардак", 1 сезон, 1 с. "Пилот".
6:00 Т/с "Благослови этот бардак", 1 сезон, 2 с. "Цыпленок и коза".
6:20 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 4 с. "Токсичность".
7:15 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 5 с. "Калейдоскоп".
7:55 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 18 с. "Фейерверки".
8:40 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 19 с. "Такой маленький гроб".
9:20 Т/с "Резидент", 2 сезон, 11 с. "Ошибка оператора".
10:05 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 9 с. "Звук тишины".
10:50 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 1 эп.
11:35 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 2 эп.
12:25 Т/с "Касл", 3 сезон, 21 с. "Смертельный бассейн".
13:10 Т/с "Резидент", 2 сезон, 12 с. "Страх ищет выход".
13:50 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 10 с. "Всё, что мне нужно - это ты".
14:35 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 15 с. "Чикаго в огне".
15:15 Т/с "Гранд-отель", 3 с. "Крученый мяч".
16:05 Т/с "Касл", 3 сезон, 21 с. "Смертельный бассейн".
16:50 Т/с "Касл", 3 сезон, 22 с. "Любить и умереть в Лос-Анджелесе".
17:30 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 9 с. "У кого-то получается, у кого-то - нет".
18:15 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 16 с. "Чикаго в огне".
19:00 Т/с "Сирена", 2 сезон, 13 с.
19:40 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 14 с. "Помощь коллегам".
20:25 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 2 с. "Не откусывай больше, чем можешь прожевать".
21:20 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 16 с. "Чикаго в огне".
22:00 Т/с "Сирена", 2 сезон, 13 с.
22:45 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 14 с. "Помощь коллегам".
23:30 Т/с "Касл", 3 сезон, 22 с. "Любить и умереть в Лос-Анджелесе".
0:15 Т/с "Резидент", 2 сезон, 12 с. "Страх ищет выход".
1:00 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 10 с. "Всё, что мне нужно - это ты".
1:40 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 6 с. "Дефект".
2:25 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 9 эп.
3:20 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 10 эп.
4:05 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 11 эп.
ТРК Київ
5:45 Т/с "Окуповані", 1 сезон, 4 с.
6:30 Мультляндія.
Nickеlodeon
5:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 203 с. "Ананасовое вторжение / Соус глупости".
5:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 204 с. "Только зуб и ничего, кроме зуба / Мятеж в "Красти Крабе".
Прямий HD
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.